E rëndë vdes 35-vjeçari brenda në banke

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Pogradec ku një 35-vjeçar ka humbur jetën në ambientet e një banke.

Viktima është identifikuar si Jonel Dushku, ndërsa mësohet se ka pësuar infarkt në ambientet e një banke dhe ka ndërruar jetë. Viktima është nga fshati Leminot i Korçës.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej