E trishtë! Ndërron jetë aktorja e njohur

Aktorja e njohur e tenenovelave Nancy Frangione ka ndërruar jetë në moshën 70-vjeçare në shtëpinë e saj në Massachusetts.

Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur mediat amerikane, ndërsa nuk kanë zbuluar shkakun e vdekjes. Ajo u bë e njohur në rolet e saj në serialet “Another World” dhe “All My Children”.

Nancy lindi më 10 korrik 1953, në Massachusetts i cili është i njëjti qytet ku ajo ndërroi jetë.

Përveç roleve të saj në të dy serialet të cilat sot janë një pjesë e çdo amerikani, Frangione mori pjesë edhe në një sërë shfaqjesh të tjera duke përfshirë këtu “One Life to Live” dhe “Matlock”.

Image

Image

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej