Elisa Spiropali dhe drejtori i Ujësjellësit në Lezhë, janë në përgjimet e bandave

Sipas një informacioni të mbërritur në SHkodraNews, Drejtori i Ujësjellës-Kanalizime Lezhë është kapur duke komunikuar me bandën kriminale Noka.

Një vit më parë autoritetet franceze njoftuan thyerjen e aplikacioneve sekrete të komunikimit të kriminelëve dhe politikanëve të lidhur me ta.

Muaj më parë këto biseda i janë dërguar SPAK në Shqipëri dhe shpesh është aluduar se në këto mesazhe dalin dhe shumë politikanë.

Flitet se në këto përgjime ka dalë edhe emri i Ministres SPiropali, i Prefektes Angoni dhe i shumë drejtorëve të tjerë./SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej