EMRI/ Kamioni përplaset me bordurën e rrugës, 22-vjeçari shqiptari tenton të shpëtojë duke dalë nga mjeti, por… përfundon në humnerë

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në zonën e Focit në Itali ku një i ri shqiptar, vetëm 22 vjeç, Petrit Jashari, ka gjetur vdekjen pas një aksidenti me kamion. Mediat italiane shkruajnë se i riu ka qenë duke udhëtuar me kamion, por ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me bordurat anësore të rrugës.

Si pasojë e përplasjes 22-vjeçari shqiptar ka dalë nga kamioni dhe ka përfunduar në greminë e për fat të keq ka gjetur vdekjen në vend.

Për të nxjerrë trupin e të riut është dashur ndërhyrja e  zjarrfikësve dhe një helikopter.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej