EMRI/ Po e riparonte, makina e plehrave vret shoferin në kampin e muxhahedinëve

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në kampin e muhaxhedinëve në Manëz ku një punonjës i pastrimit të plehrave ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë ndërsa Shaban Teni 64 vjeç ka përfunduar brenda makinerisë së plehrave i copëtuar.

Treni punonte shofer me makinën e pastrimit në Sukth Manëz dhe mësohet se gjatë kohës që gjendej brenda kampit të muhaxheidinëve është bllokuar makineria e shkarkimit të plehrave.

Ai ka shkuar ta vajisë dhe gjatë punës dikush ka lëvizur levën çka ka bërë qe 64 vjeçari të tërhiqet nga makineria te përfundoje ne plehra i copëtuar.

Ndërkohë ende nuk ka një njoftim nga policia për këtë ngjarje të rëndë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej