Era e fortë, disa fshatra pa energji elektrike në Lezhë

Erërat e forta në natën e Pashkëve ka lënë disa zona të Lezhës pa energji elektrike.

Burime bëjnë me dije se pa energji kanë mbetur fshatrat Zejmen, Shënkoll e Balldre.

Ndërsa në qytet kanë mbetur pa drita lagjia Kurra, lagjia e spitalit, Ishull Lezhë dhe Shëngjini.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej