Është apo jo i sëmurë Luizi? Pyetja që po mundon një Shqipëri të tërë, ish-konkurrentja e Big Brother zbulon të vërtetën e trishtë

Pyetja e ditës në Shqipëri duket se është kthyer “Është apo jo i sëmurë Luizi?”.

Në rrjet po qarkullojnë hipoteza nga më të ndryshmet e mes tyre kanë reaguar edhe shumë personazhe publik.
Së fundi, Genta Gjalpi, ose e njohur nryshe si Genta e Big Brother ëstë shprehur se Luizi është i sëmurë dhe këtë e di nga burime smë të sigurta.

“Luizi është i sëmurë dhe unë e di nga burme shumë të sigurta. Ma kanë thënë para, por nuk e besoja. E besoj që shtë i sëmurë. Por ishte gabim mënyra si e bëri, por është i sëmurë”, shprehet Genta Gjalpi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej