Euro lëkundet sërish, çfarë po ndodh sot me tregun valutor

Monedha e eurozonës shitet sot me 107.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 101.6 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 127 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 75 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 114 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.69 lekë.

Euro lëkundet sërish, si këmbehen sot monedhat e huaja

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej