Evi Kokalari ka dy fjalë për Luiz Ejllin: As për Xhozin nuk e bënte dot e ta mbante gojën mbyllur dreqi e marrtë?

Aktivistja Evi Kokalari duket se është përfshirë me situatën e Bif Brother VIP Albania, pasi Luiz Ejlli një prej banorëve tregoi historinë e tij të jetës, ku nuk ka harruar të përmend lidhjen e tij me vajzën e Jozefina Topallit.

Teksa tregonte historinë e tij, Luizi nuk tha shumë të fjalë të mira për Jozefinën a po për të dashurën e tij, por në një moment të vështirë të  jetës së tij ai tha që i vetmi që i hapi ishte Benet Beci, kandidati i sotëm për Bashkinë e Shkodrës nga radhët e PS-së.

Kokalarit i ka bërë përshtypje ky koment nga ana e tij dhe se shkruan: “Ky Luizi as për Xhozit nuk e bënte dot e ta mbante gojën mbyllur dreqi e marrtë, apo dhe Xhozi për Benetin do votojë?”

Reagimi i i plotë

Ky Luizi as për Xhozit nuk e bënte dot e ta mbante gojën mbyllur dreqi e marrtë, apo dhe Xhozi për Benetin do votojë?Se seriozisht, këto ditë s’po kuptoj më gjë, ku mbaron PDja, dhe ku fillon PSja? Nuk shoh limite partiake dhe ideologjike fare.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej