Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet në reanimacion në një spital privat

PS Fatos Nano mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas BW ish-kryeministri, 70-vjeç,  i vendit është shtruar në një spital privat në kryeqytet.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet shëndetësore dhe arsyeja e komplikacioneve.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej