Foltorja bën paralajmërimin e fundit: I bëjmë thirrje Edi Ramës të dorëhiqet vetë para se ta rrëzojmë ne më 7 korrik në orën 19:00

Foltorja i ka bërë thirrje kryeministrit Edi Rama të japë dorëheqjen dhe t’i hapë rrugë zgjedhjeve të parakohshme.

Përmes deputetit Belind Këlliçi, “Foltorja” thotë se largimi i Ramës është emergjent.

Ata paralajmërojnë se më 7 korrik ora 7:00, përmes protestës së thirrur shefi i qeverisë do të rrëzohet.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej