FOTO/ Shoqja e Luizit nxjerr blof Kiarën dhe plas skandalin: Donte ti mbyllte Instagramin Luizit

Marrëdhënia e çiftit Kiara-Luiz prej ditësh ka ndezur reagimet në rrjetet sociale, kjo pas hyrjes për herë të dytë të moderatores brenda shtëpisë VIP. Mesa duket sjellja e re e Kiarës, nuk i ka pëlqyer aspak edhe mikeshës së Luzit.

Pak më parë Jurgena, ka postuar një nga bisedat që ajo vetë ka pasur me Kiarën. Aty vajzat flisnin miqësisht por pas asaj kafeje të pirë, gjakrat janë nxehur, ku edhe ka ekspozuar sjelljen e Kiarës kundrejt Luizit.

Ajo ka tregar se Kiara madje ka dashur të mbyllte Instagarmin e Luizit.

Postimi i plotë i Jurgenës në Instagram Story:
“Mbasi ju tregova atë bisedë, jemi takuar prap me Kiarën edhe kemi pasur një debat!
Atë Instagram të madhin të Luizit ka dashur Kiara ta përdorte për interesat e beta.
Donte të fliste me produksionin për t’ja dhënë Kiarës edhe ta mbyllte përfundimisht.
Arsyeja ishte:”Po hë se do i hapim një tjetër dhe do shkojë prap 600k, ja unë e kalova Luizin me follow”
Kjo smë pëlqeu fare.
Ndërkohë unë me familjen e Luizit po bëjmë çmos ta marrim sërisht”

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej