FOTO/ U fol për përçarje, ja reagimi i Kiarës pas takimit të Luizit me nënën e tij

Luiz Ejlli ka takuar mbëmjen e sotme nënën e tij. Mes puthjesh, përqafimesh e lotësh, nëna e Luizit i tha atij që në këtë javë të fundit që ka mbetur duhet të bëjë vetëm humor brenda në shtëpi me të gjithë banorët.

Por të gjithë janë kurioz për reagimin e Kiara Titos dhe moderatorja nuk ka vonuar.“Momenti me i bukur i ketij Big Brother!!!”, shkruan Kiara duke e shoqëruar me një zemër të kuqe.

Kujtojmë se jo më arg se sot, u përfol pë një përçaje të mundshme të Kiara Titos me familjarëte Luizit. Shkak për këë është kthyer Instagrami në emrin e këngëtarit i hapur nga partnerja e tij. Lëvizje kjo që u kundërshtua menjëherë nga kunati i Luizit duke ngritur hipoteza të ndryshme.

FOTO/ U fol për përçarje, ja reagimi i Kiarës pas takimit

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej