Fotolajm/ Kiara merr surprizën e papritur: U bëra edhe unë me…

Moderatorja e njohur Kiara Tito ishte një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP 2”.

Pas përfundimit të BBV, Kiara ka edhe më shumë fansa që e mbështesin dhe e ndjekin në çdo hap të saj personal, si edhe atë të marrëdhënies  me Luiz Ejllin.

Sot, Kiara është surprizuar me një dhuratë tepër special, një tufë lulesh me trëndafila blu si dhe me një yll. Po, po me një yll.

 

Mbështetësit e saj të flaktë, janë lidhur me një kompani që personalizojnë yjet, dhe merret me  blerje/emërtim e tyre, dhe kanë zgjedhur që një i tillë të ketë emrin e Kiarës.

‘U bëra dhe unë me yll’-shkruan  moderatorja bashkangjitur me foton.

Ylli lart në qiell është thjesht një dhuratë simbolike dhe e personalizuar për një person të dashur, asgjë më shumë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej