Gazetari i njohur paraqitet në SPAK

Moderatori dhe gazetari Edi Manushi është paraqitur në SPAK. Ende nuk dihen arsyet pse është thirrur…

vijon

Edi Manushi paraqitet në SPAK

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej