Gjenden 8 pistoleta në një furgon në portin e Durrësit, mesohet se…

Të paktën 8 pistoleta u zbuluan nga autoritetet policore këtë të hënë në Portin e Durrësit.

Burime për Faxneës bëjnë të ditur se armët u gjetën në këtë furgon Mercedes Benz me targa angleze që kishte destinacion pikërisht Anglinë.

Policia ndodhet aktualisht në vendin e ngjarjes dhe pritet që më shumë detaje të kemi në vijim.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej