Gjendet gomonia brenda kamionit/ Dyshimet e para

Një gomone është gjetur brenda një kamioni në fshatin Babicë të Vlorës.

Gomonia u gjet gjatë kontrollit të ndërmarrë nga efektivët e Operacionales, Antidrogës dhe forcave Shqiponja.

Sipas Policisë, dyshohet se gomonia mund të jetë përdorur për trafik të lëndëve narkotike.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej