Gjëndet një person i vdekur

Një person është gjetur pa shenja jetë ditën e sotme në Bulqizë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se 49-vjeçari i identifikuar si Fejzi Demiri, është gjetur i vdekur brenda banesës së tij në Lagjen e Re.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila po vijon punën për zbardhjen e plotë tën gjarjes dhe për të zbuluar shkakun e vdekjes së 49-vjeçarit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej