Gjimnastja 45-vjeçare përdhunoi 300 herë të dashurin 16-vjeçar të vajzës së saj, arrestohet

Një gjimnaste nga Oklahoma, SHBA, e cila ishte edhe trainere, u arrestua me akuzën për përdhunim dhe ngacmim seksual.Detaje dhe mesazhe kanë dalë nga veprimi i 45-vjeçares Jennifer Hawkins, e cila dyshohet se tërhoqi një djalë 16-vjeçar dhe kryen një akt seksual së bashku më shumë se 300 herë.Një deklaratë e bërë në prani të autoriteteve zbuloi se viktima, i cili aktualisht është në rehabilitim, u dërgoi një letër zyrtarëve të qarkut duke detajuar abuzimin e supozuar. Në janar kur viktima tashmë ishte 21-vjeç akuzoi Hawkins për përdhunim.

“Marrëdhënia” dyshohet se filloi në shtator 2017, kur viktima ishte student i vitit të dytë dhe shumica e takimeve seksuale u zhvilluan në shtëpinë e Hawkins, ku viktima dilte për të ngrënë.

Përfundimisht, sipas provave, viktima ishte vendosur në shtëpinë e Hawkins, pasi i riu ishte i dashuri i vajzës së saj. Hawkins fillimisht i mohoi akuzat, por më vonë pranoi se kishte një marrëdhënie seksuale me studentin kur u përball me autoritetet.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej