Grabitet banesa në Tiranë, autorët vjedhin një shumë të madhe parash

Një banesë është grabitur ditën e djeshme në në rrugën “Thanas Ziko”, në Tiranë.

Bëhet me dije se persona të paidentifikuar kanë vjedhur në banesën e shtetasit H. P., një shumë parash. Policia ështe duke punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

“Më datë 17.01.2023, në rrugën “Thanas Ziko”, persona të paidentifikuar kanë vjedhur në banesën e shtetasit H. P., një shumë parash. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale” njofton policia.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej