Grabitet nën kërcënimin e armës lodër farmacia në Tiranë

Një farmaci ka rënë pre e grabitësve në zonën e Xhamllikut në Tiranë paraditen e sotme, ku autorët nën kërcënimin e një pistolete e cila dyshohet se ka qenë lodër, kanë arritur të marrin një shumë parash nga farmacia.

Ata janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, ndërkohë që policia ka mbërritur dhe po bën kqyrjen e kamarave të sigurise dhe po merren në pyetje dëshmitarët për të mbledhur prova që do të çojnë në identifikimin e autorëve.

Nuk dihet ende shuma e parave që është marrë nga farmacia, ndërkohë që në zonë ndodhen disa biznese të tjera, përfshirë pika të këmbimit valutor.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej