Gruaja zbulon dramën e jetës: Bëra aq shumë s*ks sa desh vdiqa!

RRËFIMI I PUBLIKUAR NGA THE NEW YORK POST

“A e keni parë ndonjëherë jetën t’ju rrëzohet para syve? Unë po.

Epo, më konkretisht, jetën time seksuale. Ndodhi teka isha shtrirë në një dyshek të ftohtë, dhe një mjek i përgjithshëm më kontrollonte legenin me një vegël.

“Ahhh, po. E kuptoj se çfarë do të thuash. Duket sikur ka marrë flakë,” vuri në dukje ai…

Njoha në Tinder një vajzë. Duke qenë se isha dikush që i kalova të njëzetat dhe fillimin e të tridhjetave, ishte e bindur se isha e ftohtë emocionalisht për shkak se nuk qaja kurrë për një ndarje.

Kjo ishte një nga shumë shenjat e anashkaluara se në fakt isha homoseksuale dhe e brishtë me një grua tjetër.

Seksi me të ishte, thjesht, ishte ndryshimi i jetës time. Ashtu si ta shohësh botën me ngjyra të plota për herë të parë. E shijova çdo moment sikur të ishte kafshata e parë e një vakti të shijshëm.

Ishte i shpejtë dhe joserioz, por unë u dashurova në mënyrë dërrmuese, të turpshme. Diçka që askush nuk ju thotë për shfaqjen shumë më vonë në jetë është se në thelb ju kthen në adoleshencë.”-rrëfen ajo.

Pas disa shqetësimesh në brezin pelvik si pasojë e vibratorit dhe një vizite tek mjeku, Mjeku i Nadia Bokody i tha se klitori i saj ishte i mbistimuluar dhe nëse vazhdonte të bënte seks në ato ritme rrezikonte shqetësime serioze shëndetësore.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej