Habit ish deputeti i njohur, vetëshpallet kandidat për kryetar bashkie: Të gjithë ata që më shajnë me libër shtëpie mbrapa shpine, ju them që…

Kujtim Gjuzi ka shprehur ambicien për të shpallur kandidaturën për kryetar bashkie si përfaqësues i opozitës.

Përmes një postimi në Facebook, Gjuzi ka patur dhe një mesazh për ata që sipas tij e fyejnë me libër shtëpie.

“Ndal! Intimidimin! Stop fyerjes!

Per ata qe shajne dhe fyejne me liber shtepie Kujtim Gjuzin mbrapa shpine ju them:
Jeni te falur ju majtist fryksa e fuksa as dini e beni!
Kujtim Bajram Shadi Gjuzi Lindi ne Tirane me 1959
Jam kryefamiljar me 4 Femije.

Profesionet:
07 Deri 19 Vjeç Modelist Moda.
Shkolla e mesme Elektro Teknike Tirane.
Ushtria Toga Xhenjo, Rep. Diko Zeqo Rrapi tresh Janar 1979 – 1981
Shtator 1981 – Gusht 1991 punonjes teknik Rep. N
Gusht 1991 – Gusht 1992 Itali – Greqi Turizem Emg.
Korrik 1993- Maj 2006 Administrator “Gjuzi” Shpk.
Maj 2006 – Janar 2019 Drejtor Marketing ne Shpk.F
Maj 2019 Shtator 2021 Deputet Kuvendi RSH

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej