Humbje e madhe për bluzat e bardha! La pas dy fëmijë dhe gruan, vdes në moshën 35-vjeçare mjeku shqiptar, lajmi i zi erdhi në tre vjetorin e humbjes së babait të tij (FOTO+EMRI)

Gjilani është tronditur mëngjesin e sotëm nga vdekja e hershme e një doktori.

Stomatologu i njohur, Rasim Sefiu ka vdekur papritmas në moshën 35 vjeçare.

Vdekja e tij erdhi pikërisht në 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij, po ashtu mjek.

Humbje e madhe për bluzat e bardha! La pas dy fëmijë dhe gruan,

Sefiu la prapa vetës gruan dhe dy fëmijë.

Humbje e madhe për bluzat e bardha! La pas dy fëmijë dhe gruan,

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej