“Hyri dhe s’doli më”, gazetari tregon emrin: Ky është grupi në Shijak ku shkoi për herë të fundit Ervis Martinaj

Gazetari Elton Qyno, ka zbardhur disa detaje të reja për zhdukjen e ‘mbretit’ të lojrave të fatit, ku sipas ti Martinaj për herë të fundit është parë te Avdylajt e Shijakut.

Qyno shkruan se mister i madh si Rama, nuk e dinte që Gent Prizreni hipotekuesi i Palasës, ku tashmë është ngritur kompleksi i Vilave “Green Coast” të Samir Manes, u përplas me Ervis Martinaj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej