I arrestuari për kokainë në Tiranë, djali i ish-zyrtares së lartë të PS

Një nga tre të arrestuarit për kokainë në Tiranë ka lidhje familjare me një ish-zyrtare të lartë të Partisë Socialiste.

Bëhet fjalë për Robert Domin, i vënë në pranga si pjesë e një grupi trafikantësh kokaine. Ai është djali i ish-nënkryetares së bashkisë së Shijakut të drejtuar nga PS, Shpresa Domi, e cila ka qenë pjesë edhe e Asamblesë Kombëtare të PS dhe e strukturave të kësaj partie në Durrës.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej