I dëmtuar në pjesën e përparme, dalin pamjet nga shpërthimi në ‘Audi-n’ e kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës

Këto janë fotot e mjetit tip “Audi” të kreut të ‘Rithemelimit’ në Vaun e Dejës, Benard Ndreca i cili ka shpërthyer gjatë natës nga një sasi tritoli të vënë në pjesën e përparme. Kreu i ‘Rithemelimit’ nuk ka marrë lëndime ndërsa automjeti është shkrumbuar pjesërisht në pjesën e përparme.

Nga veprimet e para rezulton se shpërthimi ka ndodhur në momentin që Ndreca ka hipur në automjet. Grupi hetimor, në bashkëpunim me Prokurorinë, vijon veprimet intensive në vendngjarje me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej