I riu në Tiranë dhunon efektivin e policisë dhe e shtrin në tokë, kolegu “kujtohet” vonë të ndërhyjë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një i ri ka dhunuar efektivin e policisë.

Në videon e mëposhtme shihet se si polici kërkon të ndalojë një të ri që është i veshur me kapuç dhe mban një çantë të zeza në shpinë.

Momentin kur polici tenton ta ndalojë, i riu e godet e shtrinë përtokë efektivin e policisë. Ajo që bie në sy është se kolegu i vjen shumë vonë në ndihmë efektivit që u hunua nga qytetari.

Nuk dihet nesë policia ka arritur që të arrestojë personin që kundërshtoi dhe dhunoi efektivin e policisë në kryeqytet.

 

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej