I vonuan sufllaqen, 29-vjeçari bëhet me nerva dhe qëllon 4 herë punonjësin

Një ngjarje vërtet e pabesueshme ka ndodhur në Pescara të Italisë ku një 29-vjeçar i uritur qëlloi 4 herë ndaj punëtorit të fast-food-it pasi i vonoi sufllaqen. Klienti i quajtur Federico Pecorale u arrestua më pas nga policia dhe përfundoi në gjykatë.

Pamjet aspak të zakonta janë publikuar së fundmi në gjyq ku 29-vjeçari duket se si qëllon 4 herë ndaj punëorit të fast-food-it, një 23-vjeçar emigrant nga Republika Domenikane. Punëtori i shkretë dallohet se si tenton të fshihet i frikësuar në një cep të dyqanit. Nga policia u mësua se italiani 29-vjeçar humbi durimin gjatë kohës që po priste për porosinë e tij jashtë dyqanit.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej