Inskenoi çështjen “Babale”, Salianji: Po më dënuan do shkoj në burg, nuk do hidhem përpjetë

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka folur për mediet pas vendimit të shtyrjes së seancës gjyqësore për dosjen “Babale” ku ai është një nga të akuzuarit si personi kryesor që inskenoi çështjen.

Salinaji tha se në rast se gjykata merr vendim për ta dënuar, nuk do largohet nga vendi por do t’i drejtohet dyerve të qelisë.

Në mbështetje të Salianjit dhe për intimidimin e trupës gjykuese, në gjykatë kishin shkuar disa deputetë të Foltores të cilët priheshin nga deputeti Flamur Noka.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej