Ish-juristi i ASHK në burg me dosje korrupsioni, disa persona i shkatërrojnë makinën gjatë natës

Gjendet i shkatërruar mëngjesin e kësaj të mërkure automjeti i ish-juristit të ASHK në Sarande Laert Pasha, mëson Panorama.

Ky i fundit, ndodhet në burg prej 10 majit të këtij viti, i akuzuar nga SPAK për “korrupsion pasiv i personave qe ushtrojne funksione publike”.

Sipas korespondentes së Panorama, persona ende të paidentifikuar, gjatë natës, kanë thyer xhamin e pasëm të makinës, kanë çarë gomat dhe kane lyer me spraj mjetin tip Fuoristrade Mercedes-Benz ML me targe AA823YS.

Mjeti i Pashaj ndodhej i parkuar në lagjen nr.4 që prej arrestimit të 41-vjecarit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej