“Ishte fukara, kishte 6 muaj pa larë qiranë”, flet fqinja e Mimoza Pajës

Mimoza Paja 58-vjeçarja që mbeti e vrarë dje gabimisht në atentatin në lokalin në rrugën “Josif Shkëmbi” në Don Bosko jetonte në kushte shumë të vështira ekonomike.

Një fqinje e viktimës tha për mediat se 58-vjeçarja ishte shumë e varfër, bënte disa punë për të paguar qiranë, duke mbledhur edhe kanaçe.

Paja ishte nënë e katër fëmijëve, 3 vajzave dhe një djali ndërkohë që burri i kishte vdekur para disa viteve.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej