“Jam i martuar”! Luizi refuzon ftesën e Jorit/ Modelja: Me lavatriçe ndezur e bën më intrigante!

Shakatë dhe batutat nuk kanë munguar në shtëpinë e Big Brother. Jori dhe Luizi janë dy personazhë “pa filtra” dhe nuk i lënë pas as ngacmimet me njëri-tjetrin.

Modelja e ka ftuar që të ikin bashkë në lavanteri, por ky i fundit nuk ka pranuar sepse tashmë është i martuar.

Jori: O Luigi, hajde me mu në lavanteri

Luizi: Jam i martum, mos ma merr për refuzim, je yll, je e bukur, të ka fal të ka pikturu zoti, po jam i martum.

Jori: Petrit, Petrit e di…

Luizi: Për mu je yll e bukur e tanat, por jam burrë i martum. E vlerësoj shumë ftesën, aq më tepër në lavanteri, me lavatri­çe ndezë.

Jori: E bën më intrigante

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej