Kapet ngarkesë e madhe droge në kufi

Nga informacionet paraprake mësohet së është kapur një ngarkesë e madhe me lëndë narkotike nga Drejtoria Vendore e Policisë Korçë dhe drejtoria e Kufirit.

Policia e Korçës ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen, sasinë dhe personat e përfshirë në të.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej