Katër shpërthime në Tiranë, banorët e trembur dalin nga shtëpitë

Katër shpërthime janë regjistruar pak minuta më parë në kantierin e Unazës së Madhe.

Në afërsi të Freskut, banorët e trembur nga shpërthimet kanë lënë banesat e tyre dhe kanë dalë jashtë.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimeve të cilët sipas banorëve kanë qenë të mëdha.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej