“Ke ende dashuri për të”/ Kiara ‘përplaset’ me Tean për Luizin: Ja ku je akoma duke i folur…

Banorët e “Big Brother VIP” u vendosën në provë nga vëllai i madh, teksa iu ngarkua si detyrë të organizonin një talent shoë.

Mes shumë performancave, ishte dhe ajo e Luizit dhe Teas, të cilët kënduan së bashku “Jeto dhe jetën time”. Pas performancës, banorët theksuan se mes tyre kishte një tension dhe një kimi të madhe.

Kjo është bërë dhe temë debati mëngjesin e sotëm mes banorëve, të cilën kanë thënë se Tea ka akoma ndjenja për Luizin.

Për këtë ka reaguar dhe Kiara, e cila është shfaqur xheloze.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej