Kërcet grushti në familje/ 30-vjeçari rreh babain, vëllai merr hak dhe i përvishet vëllasë së madh

Një 30-vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi ka dhunuar babain e tij. Sakaq janë referuar materialet për vëllain e tij, pasi më pas e ka dhunuar atë. Nuk dihen motivet e konfliktit në familje teksa policia ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin A. G., 30 vjeç, si dhe referuan materialet në Prokurori për vëllanë e tij, shtetasin Xh. G., 24 vjeç, të dy banues në Tiranë, pasi shtetasi A. G. ka ushtruar dhunë ndaj babait të tyre, ndërsa shtetasi Xh. G. ka goditur me grusht, shtetasin A. G.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej