Kërcet pistoleta, një i plagosur

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lushnje.

Pranë stacionit të trenit ka ndodhur një sherr mes disa personave dhe njëri prej tyre ka mbetur i plagosur me pistoletë.Ngjarja ka ndodhur në një lokal shërbime në këtë zonë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me plagosjen.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej