Kiara: Këtu kam gjetur dashurinë e jetës sime!

Kiara i habiti të gjithë me deklaratën që bëri kur kishte radhën për të lënë gjurmën e saj tek piktura e ideuar nga Dea. Ajo deklaroi se përveç të tjerash në këtë Big Brother gjeti dashurinë e jetës së saj dhe ndihet shumë e lumtur.

Në fund së bashku me Luizin lanë gjurmët e gishtave të tyre brenda pikturës. Të gjithë u emocionuar dhe i duartrokitën. Kiara sot na ka habitur edhe ne të gjithëve. Mesa duket ndjenjat e saj janë më të forta sesa mund ta kishim imagjinuar ne dhe ajo vetë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej