Kiara lë “pa frymë” Luizin, i çon dronin me mesazhin e koduar, ja si reagon ai

Dinamikat e reja bënë që ata të mos kenë dot një kontakt të martën. Por Kiara Tito ka surprizuar ditën e sotme të dashurin e saj Luiz Ejlli, duke i çuar një dron mbi shtëpinë e Big Brother Vip.

Droni mbante banderolën ku shkruhej “Të kam zemër, të dua, Kiara”, teksa mbante dhe foton e dyshes nga puthja e dasmës brenda BBV-së.

Droni ka lumturuar pa masë Luizin.

Duket se me anë të këtij droni, Kiara i çoi dhe një mesazh të koduar që nuk dihet nëse e ka mbajtur mend Luizi atë çka i ka thënë dikur apo jo.

Këngëtari i ka thënë Kiarës kur ndodheshin të dy në BBV që të përdorë kodin “Të kam zemër”, nëse gjërat janë mirë për të jashtë dhe në këtë mënyrë të vazhdojë lojën e Big Brother.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej