“Kiara po gënjen!” Miku i Efit publikon me fakte telefonatën mes banoreve, i “çjerr maskën” moderatores

Një përballje e fortë ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme mes Efit dhe Kiarës. Gjatë debatit moderatorja i tha Efit se pasi ajo kishte dalë nga shtëpia nuk kishte marrë asnjë telefonatë nga ish-konkurrentja e “Përputhen”.

Mirëpo, së fundmi ka qenë shoku i Efit ai i cili përmes ka publikuar një foto ky shihet qartë që mes Efit dhe Kiarës ka patur komunikim.

Kjo foto e nxjerrë nga miku i banores hedh poshtë atë që Kiara tha gjatë spektaklit të mbrëmshëm.

Pas prime-t Efi dhe Kiara patën një diskutim ku Efi tregoi se Kiara nuk i kishte treguar asgjë që edhe ajo mund të rifutej në BBV, ndërkohë që Efi ia kishte komunikuar.

“Më the kam besim të ti”, i drejtohet Efi, gjë të cilën Kiara ia mohon.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej