Kiara Tito bën veprimin e papritur pas daljes nga Big Brother

Në Prime-n e së shtunës Kiara Tito u eliminua nga Big Brother VIP pas një nominimi “kokë më kokë” me banoren tjerë,  Olta Gixhari. Por sapo ka rimarrë menaxhimin e Instagramit të saj, Kiara ka bërë një veprim që ka marrë vëmendjen.

Ajo ka hequr nga instagrami prezantuesen Arbana Osmani dhe Lori Hoxhën, ndërkohë kjo e fundit vazhdon ta ndjekë moaderatoren.

Nuk dihet nëse Kiara ka ndonjë pakënaqësi apo hatërmbetje me to, por kjo mbetet për t’u parë.Shpresojmë që Kiara të ketë një sqarim për ndjekësit, lidhur me këtë veprim të saj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej