Konflikt me thika, ja detajet e para

Konflikt me thika në Durrës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ndërkohë që ende nuk ka informacion mbi identitetin e personave të përfshirë dhe shkaqet e konfliktit. Konflikti ka ndodhur në afërsi të shkollës së muzikës “Jan Kukuzeli”.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej