Krimi në familje me 2 të vdekur dhe 3 të plagosur në Tiranë, zbulohet autori i vrasjes (EMRI)

Një krim i rëndë ka tronditur kryeqytetin mesditën e sotme kur Ramazan Kuta ka hyrë me kallashnikov në shtëpinë e familjarëve të gruas së tij dhe ka hapur zjarr duke lënë të vdekur 2 persona dhe duke plagosur 3 të tjerë.

Autori u largua nga vendi i ngjarjes me benz ‘C-class’ ndërsa policia është vënë në ndjekje të tij. Të plagosurit janë transportuar tek spitali i Traumës ku po marrin ndihmën mjekësore.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej