Kryebashkiaku socialist i Krujës, Artur Bushi paraqitet në SPAK

Kryebashkiaku i Krujës Artur Bushi, është paraqitur paraditen e kësaj të premteje në ambientet e SPAK. Ai është zgjedhur në krye të Bashkisë Krujë në zgjedhjet e vitit 2015 dhe aktualisht është në fund të mandatit të dytë.

Arsyeja e paraqitjes së tij në Prokurorinë Speciale nuk dihet ende, por Bushi është akuzuar herë pas herë nga opozita, për prostitucion dhe trafik droge.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej