Kursi i këmbimit, bie sërish euro

Monedha e eurozonës shitet sot me 108 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 125.4 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.1 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.68 lekë.

Bie sërish euro, si këmbehen sot monedhat e huaja

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej