Kursi i këmbimit/ Rritet dollari, “ngec” euro

Sot, më 28 gusht 2023, dollari amerikan blihet me 98.8 lekë dhe shitet me 101.6 lekë.

Euro blihet me 107.3 lekë dhe shitet 109.5 lekë.

Paundi britanik blihet me 124.3 lekë dhe shitet me 127 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 112 lekë, ndërsa në shitje me 114 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.3 lekë, ndërsa në shitje me 75 lekë.

Kursi i këmbimit, 28 Gusht 2023/ Rritet dollari, "ngec"

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej