Kursi i këmbimit valutor/ Me sa blihen dhe shiten sot monedhat e huaja

Monedha e eurozonës shitet sot me 108.2lekë. Dollari amerikan këmbehet me 101.1 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 125.6 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.6 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 113 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.68 lekë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej