Kursi i këmbimit valutor/ Ulet euro, dollari amerikan fiton pikë

Monedha e eurozonës shitet sot me 109.8 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 102 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 127.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 75.2 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 114.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.69 lekë.

Kursi i këmbimit valutor/ Euro vijon të lëkundet, dollari fiton

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej