Kursi i këmbimit valutor/ Zbuloni me sa shiten dhe blihen sot euro, paundi dhe dollari

Monedha e eurozonës shitet sot me 108.3 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100,5lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 125.8 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.68 lekë.

Kursi i këmbimit valutor/ Me sa shiten dhe blihen sot euro, paundi dhe

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej